Bora YILDIZ – Blog

Sistem & Network
Bilgisayar ve Teknoloji Hakkında Söyleyebildiklerim

Microsoft’tan Office 2010 Web Seminerleri

Yazar: Bora YILDIZ | Yayın Tarihi: 01 February 2011 | Yorumlar: Henüz Yorum Yok :(
Kategori: Güncel, Haberler & Güncel, Microsoft

08 Şubat 2011 Salı | 10:00-11:00

Bilgi Toplama ve Anket Yönetimi l Turgay Kadiroğlu
Kullanıcılardan bilgi toplama ve bu bilgileri değerlendirme konusunda kolay, pratik ve hızlı bir çözüm mü arıyorsunuz? Access bu konudaki en büyük yardımcınız olacaktır! Bu Web semineri ile Excel’de bulunan bir e-posta listesini kullanarak Outlook üzerinden e-posta gördermenin ve bu e-postalar içerisindeki yanıtları otomatik olarak Access veri tabanına kaydetmenin yöntemleri ayrıntılı biçinde anlatılacaktır.
Gönderilen e-postada HTML formun yanı sıra InfoPath formlarını da kullanabilecek, elde edilen bilgilerin sorgu ve raporlar aracılığıyla analizinin nasıl yapılabileceğini de öğrenebileceksiniz.
https://msevents.microsoft.com/CUI/WebCastEventDetails.aspx?EventID=1032476843&EventCategory=4&culture=tr-TR&CountryCode=TR
10 Şubat 2011 Perşembe | 10:00-11:00
Excel’de PivotTable ile Finansal Analiz l Turgay Kadiroğlu
Çok sayıda kayıttan oluşan veri tabloları üzerinden raporlar elde etme konusunda Excel’in rakipsiz aracı PivotTable’ın ayrıntılı biçimde inceleneceği bu Web seminerinde, PivotTable aracının kullanımına yönelik pratik bilgilerin yanı sıra, kullanımda dikkat edilmesi gereken noktalar ve işlem adımlarını hızlandıracak yöntemler üzerinde durulacaktır.
Web seminerinde ayrıca PivotTable aracını diğer Office uygulamalarıyla etkili bir şekilde kullanarak, raporlama ve analiz için farklı çözüm yöntemlerine de odaklanılacaktır.
https://msevents.microsoft.com/CUI/WebCastEventDetails.aspx?EventID=1032476845&EventCategory=4&culture=tr-TR&CountryCode=TR
15 Şubat 2011 Salı| 10:00-11:00
Office 2010 ile Ekip Çalışmalarında Verimliliği Arttırmak | Turgay Kadiroğlu
Ekip çalışmaları gerçekleştirebilmek için, dilerseniz SharePoint üzerinde kullanıcı erişim izinlerini belirleyerek dokümanları yönetebilir, dilerseniz OneNote ile notlarınızı hızlı bir şekilde alabilir, aldığınız notları arkadaşlarınızla eş zamanlı paylaşabilirsiniz.
Ayrıca SharePoint Workspace kullanarak dokümanlarınıza erişimi, ortam bağımsız her yerden sağlayabilir; çalışma planları için Outlook takvimlerinden yararlanabilirsiniz. Bu çözümleri ve sağlanan kullanım kolaylıklarının inceleneceği bu Web seminerinde, ürünlerin kullanımına dair demo uygulamalarını da görebileceksiniz.
https://msevents.microsoft.com/CUI/WebCastEventDetails.aspx?EventID=1032476848&EventCategory=4&culture=tr-TR&CountryCode=TR
17 Şubat 2011 Perşembe | 10:00-11:00
Publisher ile Kampanya Duyuruları Hazırlama | Turgay Kadiroğlu
Şık tasarıma sahip e-postalar oluşturmak Publisher ile çok kolay. Ayrıca e-postalar içerisine, alıcılarına ait bilgiler eklemek de mümkün. Müşterilerin adına özel olarak hazırlanan duyuru ve bilgilendirmelerin, sıradan e-postalara göre çok daha dikkat çekici olduğunu unutmayın!
Ayrıca Publisher kullanarak çalışma arkadaşlarınızın ya da müşterilerinizin doğum günü gibi özel günlerinde hızlı ve pratik bir şekilde tebrik postaları da gönderebilirsiniz.

https://msevents.microsoft.com/CUI/WebCastEventDetails.aspx?EventID=1032476850&EventCategory=4&culture=tr-TR&CountryCode=TR

Başka bir paylaşımımı inceleyebilirsiniz

«

»

Yazıya Gelen Yorumlar

Düşüncelerinizi duymaya ihtiyacım var!

Zamanınızın çok küçük bir bölümünü ayırarak, bu form aracılığı ile yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazarken kullanabileceğiniz XHTML etiketlerini görmek istermisiniz?

Aşağıdaki XHTML etiketlerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""></a>
<abbr title=""></abbr>
<acronym title=""></acronym>
<b></b>
<blockquote cite=""></blockquote>
<cite></cite>
<code></code>
<del datetime=""></del>
<em></em>
<i></i>
<q cite=""></q>
<strike></strike>
<strong></strong>